header
Year Chairman Vice-Chairman Secretary/Treasurer Treasurer
1974 Robert K. Dodson Billy C. Bond William F. Chestnut  
1975 Billy C. Bond Sidney B. Kinne James Bylsar  
1976 Leon A. Hargreaves, Jr John M. McCullough J. Walter Meyers, Jr  
1977 John M. McCullough J. Walter Meyers, Jr. Edward H. Givhan, Jr  
1978 J. Walter Meyers Jr. Robert M. Nonnemacher Eley C. Frasier III  
1979 Robert M. Nonnemacher C. Bonner Jones William F. Sahlie  
1980 C. Bonner Jones Walter L. Mills Bill Millians  
1981 Walter L. Mills David K. Mitchell Jerry L. Johnson  
1982 David K. Mitchell William F. Chestnut Jack G. Long Glynn S. Chesser
1983 William F. Chestnut Archie E. Patterson Arthur D. Dygas Dale Pughsley
1984 Archie E. Patterson Emmett F. Thompson Richard R. Raney Claude E. Yearwood
1985 Emmett F. Thompson W. J. Barton William A. Whiting J. Steen Traylor
1986 W. J. Barton Joe J. Brown Leroy Jones Kathryn H. Robie
1987 Joe J. Brown James G. Ewing S. P. Killian David L. Blalock
1988 James G. Ewing W. E. Bustin James H. Cook Dave Dodge
1989 W. E. Bustin C. E. Yearwood Hamilton E. Johnston J. Michael Smigh
1990 C. E. Yearwood F. M. Stewart III* R. D. Rightmyer Earl D. Barrs
1991 F. M. Stewart III* C. E. (Ed )Withrow, Jr. Phil Sasnett Wm. C. Jones, III
1992 C. E. (Ed )Withrow, Jr. C. Wm. McKee Thomas W. Stephens Glynn S. Chesser
1993 C. Wm. McKee Bob Lazenby Mark Elliott Dale C. Pancake, Jr.
1994 Bob Lazenby Rhett Johnson Larry M. Hodges Paul E. Garmon
1995 Rhett Johnson Klaus Steinbeck Mike Smith Gordon White
1996 Klaus Steinbeck Mark Elliott Judith Fitzgerald Brooks Blake Orr
1997 Mark Elliott Jim Doescher Gary Brocious Kent Hanby
1998 Jim Doescher Gary Boyd John Bridges Dave Lewis
1999 Gary Boyd Richard Brinker Bob Farris Jeff Diebold
2000 Richard Brinker David Lewis Lou Hyman Gary Brocious
2001 David Lewis John Mixon Jim Bryan John Bridges
2002 John Mixon Joe D. Roberson Sharon Dolliver Rebecca Watson
2003 Joe D. Roberson Charles Maynard Mark Lowe James Spears
2004 Charles Maynard William Consoletti Charlie Houder Bill Rogers
2005 William Consoletti Phillip Sasnett Michael Kelly Fred Haeussler
2006 Phillip Sasnett Wayne Smith Brian Bradley Tom Savage
2007 Wayne Smith Wayne Bell Ruthie Cole Edward Barnard
2008 Wayne Bell Mark Thomas Brian Holley Dean McCraw
2009 Mark Thomas Greg Driskell Terry Love Pete Stanovich
2010 Greg Driskell Bob Lazenby Kimberly Bohn Mark Milligan
2011 Bob Lazenby Ed Loewenstein Bill Hubbard John Britt
2012 Ed Loewenstein Erik Jokela Brian Agnew James Martin
2013 Erik Jokela Tim Lowrimore Mindy Moss Larry Simon
2014 Tim Lowrimore Mathew Smidt Chad Lincoln Steve Chapman
2015 Mathew Smidt John Holzaepfel Will Conrad Amy Gaddy
2016 John Holzaepfe Michael Kelly Kimberly Burch (Secretary) Chris Demers

*(C.E. (Ed) Withrow, Jr assumed Chair in mid-term when F.M. Stewart moved)